قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی هیدی استایل

کلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت هیدی استایل را دارند، باید مفاد توافق نامه ذیل را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت نمایند.

عضویت در سایت فروشگاهی هیدی استایل به منزله مطالعه و قبول توافق نامه مذکور از جانب کاربر است.

مفاد توافق نامه:

بند 1:

کاربران مهمان برای عضویت در سایت هیدی استایلباید به قسمت عضویت مراجعه کنند. برای عضویت ابتدا آدرس شماره موبایل خود را وارد نموده و سپس بر روی فیلد ایجاد حساب کاربری کلیک نمایید. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام، نام خانوادگی، رمز عبور  خود، فرآیند عضویت را کامل نمایید.

  • تبصره ۱:کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نماید و چنانچه آن را فراموش کرد، می تواند جهت اخذ کلمه عبور جدید، از طریق فراموشی رمز عبور اقدام نماید.
  • تبصره 2:عضویت در سایت فروشگاهی و خرید آنلاین هیدی استایل رایگان است.

 

بند 2:

فرایند خرید از سایت توسط کاربر به شرح زیر می باشد.

  • بازدید و انتخاب کالا از فروشگاه اینترنتی هیدی استایل
  • پرداخت مبلغ تعیین شده برای کالای مورد نظر از طریق درگاه بانک به صورت آنلاین توسط خریدار
  • ارسال رسید کالا در قالب ایمیل، پیامک و ... به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه وارد شده کاربر توسط
  • ارسال کالا توسط شرکت هیدی استایل توسط پیک یا پست

 

  • تبصره 1:چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید نماید و موضوع مشخص شود، مدیریت هیدی استایل حق دارد سفارش را باطل کند.
  • تبصره 2: هزینه پست و پیک بر عهده خریدار خواهد بود.

 

 

بند 3:

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود پیام حاوی کد خرید از مدیریت هیدی استایل به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی شود.

 

بند 4:

کاربران نباید در سایت مطالبی را بگذارد که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر نمایند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربر، حق استفاده از خدمات فروشگاه آنلاین هیدی استایل را از دست می دهد.

تمامی حقوق مادی و معنوی اپلیکیشن و سایت، برای گروه هیدی استایل محفوظ می‌باشد. گروه طراحان ووکا